Viber a komunikácia zadarmo

V tomto článku by sme si mali predstaviť aplikáciu, ktorej popularita je relatívne vysoká, no predovšetkým ide o spokojnosť spojenú s jej využívaním aj napriek tomu, že sa o nej nevraví možno tak často, ako by si zaslúžila. Cez túto aplikáciu môžete posielať textové správy, videá, obrázky, dokonca aj volať, pritom všetko úplne zadarmo.

volání

Mám na mysli aplikáciu Viber, ktorá bola pôvodne určená pre mobilné zariadenia, ale dnes je vďaka svojej popularite kompatibilná i s operačným systémom Windows. K spusteniu a funkčnému operovaniu s Viberom vám stačí iba pripojenie k internetu formou w-fi alebo siete 3G a kompatibilný operačný systém, teda Android, Windows, iOS, či Blackberry.

mobil

Štart
Ak spustíte Viber prvýkrát, program si zapamätá vaše telefónne číslo, ktoré bude zároveň vašou identifikáciou pri jeho ďalšom používaní. Program takisto prehľadá vaše kontakty a automaticky podľa čísiel rozpozná známych, ktorí už Viber využívajú a automaticky ich priradí do svojho zoznamu k okamžitému použitu. Telefónne číslo je v tomto smere indentifikáciou každého užívateľa, teda aj Vás.

Ak sa ho rozhodnete používať
Čaká vás kvalitné, sympatické a prehľadné spracovanie, na ktoré si ihneď zvyknete. Ak budete na cestách, môžete byť bezplatne v kontakte so známymi, ktorí túto aplikáciu používajú tiež, pričom si môžete navzájom okrem textu posielať i rôzne videá, obrázky, ale dokonca i vlastnoručné kresby a samozrejme smajlíkov. Máte takisto možnosť zdielať aktuálne zážitky s ostatnými. Povedal by som, že ide o taký súkromnejší Facebook a sympatickým je takisto fakt, že aplikácia vám nenúti takmer žiadnu reklamu, čo pri free aplikáciách zostáva vzácnou výnimkou. Premyslený je aj systém upozornení, aby ste nezmeškali žiadnu správu, či dokonca hovor. Takisto nevravíme o žiadnej limitovej verzii s obmedzenými funkciami, ale plnej verzii, ktorá vám umožní používať všetky funkcie.

Nezaradené