Bývajte moderne

Heslo dňa: „ Keď bývať, tak moderne!

Provensálsky štýl
Tento francúzsky štýl bývania je čoraz obľúbenejší  hlavne u žien. Ale nečudujme sa. Pôsobí nežne, starobylo a hlavne romanticky. Ale na druhej strane je aj moderný. Vyznačuje sa najčastejšie bielou alebo smotanovou farbou a je jemne zdobený.  Ak sa rozhodnete práve pre tento štýl nábytku, uvidíte že budete IN.  

design

Čalúnená posteľ
V súčasnosti ide o jednu z najmodernejších postelí. Jej výhod je veľa.  Pôsobí elegantneštýlovo aj je dobrá cenovo aj kvalitou. K tomu je ešte príjemne pohodlná.

Televízor na stene
Uznajte, že mať televízor, ktorý je na stene je moderné, ale aj praktické. Získate tým totiž priestor navyše a ten ocení každý.

Moderné obrazy   
Zabudnite na klasické obrazy typu „ váza s kvetmi“. Je čas na zmenu! Doprajte svojej spálni vôňu veľkomesta, či abstraktnej nepochopiteľnej, ale za to pútavej krásy. Teraz letia obrazy tlačené na špeciálne plátno, ktorý oživia novotou každý domov. Obľúbené sú aj viacdielne obrazy zasadené vedľa seba.  

květináč

Digitálne fotorámiky
Nie je nič lákavejšie pre milovníkov spomienok ako mať fotorámik do ktorého sa zmestia viaceré fotografie. Ako je to možné? Jednoducho! Digitálny fotorámik totiž funguje s digitálnymi fotografiami a to na základe prezentácie. Fotografie sa postupne pretáčajú. Týmto spôsobom ich budete maťvšetky na jednom mieste. No nie je to lákavé?

interiér

Nápisy na stenu
Čím oživiť steny svojho domu, či bytu? Nie sú na svete len obrazy. Aj samotné steny sa dajú okrášliť a to rôznymi nálepkami, či najčastejšie nápismi. Moderné sú hlavne v anglickom jazyku. Dajte si do spálne nad posteľ miesto obrazu nejakú zamilovanú vetičku, ktorá bude len o vás dvoch. Uvidíte ako bude vaša spálňa vypadať romanticky.
 
Dúfame, že vás článok zaujal a že využijete naše tipy pri zariaďovaní vášho vysnívaného bytu. Pekné bývanie!

Nezaradené