Certifikát pre každú domácnosť

Keď si porovnáte koľko v dnešnej dobe stojí kúpa bytu v paneláku a koľko vás vyjde stavba rodinného domu, až tak veľký rozdiel to zas nie je. A povedzme si úprimne, pokiaľ nie ste vyslovene bytový, pohodlný typ človeka, rodinný dom je vždy lepšou voľbou. Máte súkromie, máte pozemok. A vždy je lepšou variantou rodinný dom si postaviť podľa vlastných predstáv ako kúpa starého domu a jeho rekonštrukcia. No stavba rodinného domu nie je finančne ani psychicky jednoduchá záležitosť. Už samotná stavba, výber materiálov a technológií tak, aby sa vám aj páčili a aby ste sa aj zmestili do rodinného rozpočtu si vyžaduje hodiny hľadania najlepšej cenovej ponuky.

energetické triedy

A takisto sa pozeráme samozrejme aj na kvalitu. Čo by ste však nemali zanedbať je voľba systémov a technológií na bežné energetické úkony vo vašej nehnuteľnosti. Vykurovanie domácnosti či ohrev teplej vody je používaním klasického zastaralého kotla finančne náročná záležitosť. Na energiách niekedy vyhadzujeme zbytočne financie. Na to, aby ste znížili svoje náklady na energie by ste mali myslieť ešte počas stavby nehnuteľnosti. Použiť môžete tepelné čerpadlo či vzduchotechniku. A obzvlášť by ste na to mali myslieť, ak vás ešte len čaká kolaudácia.

energetický certifikát

Novostavby, ktoré nie sú skolaudované musia podľa novej legislatívy spĺňať energetickú triedu A0. Ako to však preukážete? Ku kolaudácii musíte doložiť aj energetický certifikát, ktorý preukáže, v akej energetickej triede sa vaša nehnuteľnosť nachádza. Potrebujete si dať vyhotoviť energetický certifikát? Obráťte sa na odborníkov z certifikaciabudovy.sk. Môžete očakávať rýchly a profesionálny prístup a technológie, ktoré kvalitne zmerajú energetickú náročnosť vo vašej domácnosti. Potrebujete aj vy služby certifikaciabudovy.sk? Navštívte stránku certifikaciabudovy.sk a spoľahnite sa na tie najlepšie služby. Energetický certifikát na dom Certifikaciabudovy je tu pre vás.