Daň za nás

Priateľ mi včera volal a hovorí sleduješ čo sa deje des Apokalypsa na ľudí to vyčíňanie počasia ale zato si môžeme my ľudia. Nad Maďarskom Tornádo tzv. super cela všetko zničené úroda aj domy vo vode aj tu pri Nitre nová štvrť domov a potopa tie domy vo vode cirka 30 cm des tie škody ale sama príroda nám to dáva pocítiť ako sa správame voči nej. No tak nám treba. Už boli tzv. vyspelé civilizácie čo sa zahubili tzv. OBCIANSKA VOJNA  ale nechcem strašiť ale pokiaľ si to neuvedomíme tak to má takéto následky. Nečudo že ľudstvo je choré alergie rôzneho typu či rakovina a pod. Keď len ľudia pália na dedinách v domoch kadejaké plasty alebo kovy a pod ničia s tým vzduch nedá sa dýcha.

bude dostatok vody budeme mať čo piť

Už neviem či tu človek astmu nedostane samé dechty hnus. Ja by som sa nebola nazdala že o pár rokov budem tak ako som alergie mať a tzv. intolerancie to keď som narodila ani nebolo o tak niečom počuť. A teraz. Iné nepočuť ten má celiakiu a druhý histamín ale to si robíme sami. Včera dávali v TV správach všetko dovážame ovocie aj zeleninu ba mäso. Des každé druhé jablko je zo zahraničia des len my nemáme takú možnosť mať domáci zdroj len občas keď nám dá mamina švagriná niečo alebo mamine bývalé kolegyne. Ja keby že mám dom všetko si pestujem nech to stojí čo to stojí aj chovám aspoň sliepky na vajíčka domáce.

ako si zachrániť matku prírodu

Lebo keď si predstavím ako sú dochované tie sliepky a koľko to mrazia des. Ja sa ani nečudujem že veľa mladých ľudí sa vracia starým tradícia ako EKO poľnohospodárstvo  pod. všetka táto zlá cesta ide cez západné krajiny hlavne Brusel. Akože obnoviteľné zdroje tepla zničenie plynových kotlov a pod. Veď keby to zakázali tak kde by napr. niektoré chudobné rodiny zobrali na iné kotle keď už ide o to. Astronomicky by vyleteli ceny tepla hore ale aj asi elektriny. Sme zvedavé neviem či ja sa toho dožijem ako to všetko bude no smeruje to zle. Kamarátka hovorí že nebudeme mať čo jesť že tu bude hladomor. Ako to poznáme v iných krajinách sveta. Mne je často smutno ako sa ničí príroda aj tu u nás v parku iné nerobia len kosia či vyrubujú stromy choré je to 3 ochranné pásmo iné akoby nedeli normálne mi je zle.