Experti na krtkovanie

Pravidelné čistenie kanalizácie je prevencia, ktorá udržiava odpadové potrubia, odtoky, kanalizácie, výlevky v priechodnom stave a ktorá preventívne zabraňuje vzniku nepríjemných havárií.

Majte to vždy na pamäti, aj keď mnohokrát si poviete, že to počká.

Vyskúšajte expertov na krtkovanie čistenie kanalizácie https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii/, čo je ľudový názov pre čistenie kanalizácií , ktorí Vám poskytnú profesionálne služby, modernú techniku, non stop servis a korektný prístup nie len čo sa týka výkonu služby ale aj ceny.

construction-2753799_640

Na krtkovanie je možné využiť dva najzákladnejšie prístupy a ponúkaný non stop servis Vám v závislosti od veľkosti objektu, dostupnosti, dĺžky a priemeru potrubia poradí najvhodnejší z nich.

V domácnostiach sa najviac využíva elektromechanické čistenie, ktoré je postavené na odstraňovaní nečistôt a usadenín pomocou špeciálnych strún, ktoré v potrubí vykonávajú rotačný pohyb a tým rozbíjajú vzniknuté usadeniny a postupne ich odstraňujú až do získania pôvodného priemeru potrubia. Elektromechanický princíp sa dá využiť aj v objektoch s dlhším potrubím, až do dĺžky takmer 25 metrov a takisto aj pri kanalizáciach, ktoré nemajú veľké priemery.

Druhou možnosťou je využitie rovnako efektívnej metódy prečistenia formou vysokého tlaku vody, ktorý je poháňaný z čerpadla v servisnom vozidle, ktoré vytláča vodu pod tlakom 100 atmosfér, čo je dostatočné a efektívne pre odstránenie usadenín.

water-783355_640

Obidva spôsoby využívané na krtkovanie sú spoľahlivé, výkonné bez nutnosti vstupovania do šachty a rovnako aj bez nutnosti vedľajších výkopových prác, čo v praxi znamená nezvyšovanie nákladov a technické neporušenie kanalizácie. Výhodou pri čistení vysokým prúdom vody je aj to, že prietok sa dá regulovať, čo je v prípadne veľmi starých a mimoriadne poškodených potrubí technicky nevyhnutné.

Ponúkaná služba pokrýva mnohé regióny a ponúka najnižšiu cenu bez doplatkov za dopravu, jej cena nie je závratná a preto Vám odporúčame využiť jej služby vopred a neriešiť zbytočnú haváriu, aj keď Vám rýchlo a profesionálne pomôže aj v tomto prípade.