Krásna pleť je šťastie

Viete o tom, že ženy väčšinou neustále riešia hlavne svoju pleť? Rozmýšľajú nad tým, ako ju mať krásnu a sviežu. Ako sa o ňu starať, aby vyzerala stále ako pleť dvadsaťročnej žabky. Je pravda, že práve na našej tvári najčastejšie vidieť náš reálny vek. Niektoré ženy majú krásnu pleť bez vrások. Je otázne či je takéto niečo dedičné, alebo je to nejaká špeciálna starostlivosť, ale väčšinou to zistíte vtedy, keď sa danej dámy opýtate. Jasné však je, že tomu určite môžete pomôcť, chcete vedieť, ako mať stále dokonalú pleť, ale aj dokonalý make-up?

krásná tvář
 
Správny make-up
Je to zvláštne, ale väčšina žien si nevie vybrať odtieň, ale ani typ make-upu. V prvom rade si musíte ujasniť to, do akého typu patrí vaša pleť. Je mastná, zmiešaná alebo suchá? Keď si vyberiete, potom môžete rozmýšľať nad tým, ktorý make-up si vyberiete. Je veľmi dobré si pozrieť recenzie na internete, a potom zistíte, ktorý kúpiť. Ak si však stále nie ste na istom, určite si vypýtajte vzorku a uvidíte, ako s ním bude vaša pleť reagovať.
 
Krémovať a krémovať
Ďalšie je samozrejme vybrať si správny krém na pleť. Opäť nie je žiadny univerzálny krém, ktorý sadne každej pleti a práve preto sa vždy orientujte na vzorky predtým, než si kúpite plné balenie. Ďalej je veľmi dôležité, aby ste toho nepoužívali príliš veľa. Všetkého veľa škodí a je jasné, že používať krém proti vráskam, aj keď žiadne nemáte, je skutočne zbytočné. Hydratácia je naozaj podstatná, preto určite pite veľmi veľa vody počas celého dňa.

spánek
 
Vždy odličujte
Nikdy nezabúdajte na to, že by ste nemali ľahnúť do postele predtým, než sa úplne odlíčite. Bez dokonale odlíčenej pleti určite spať nechoďte. Len takto sa vyhnete vyrážkam a upchatým pórom. Každý večer si pleť odlíčte ešte predtým, než sa idete osprchovať. Uvidíte, že sa vám bude oveľa lepšie aj spať. A nebudete musieť tak často prať obliečky, no nie?

Nezaradené