Schoeller allibert

Schoeller Allibert je celosvetovo uznávaná, známa a popredná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu plastových nádob a príslušenstiev k nim. Po svete majú množstvo pobočiek, väčšina z nich je v Europe. Nájsť, vyhľadať a navštíviť ich môžete na Rudolf Diesel Strasse v Rakúsku, Industrieweg v Belgicku, Tower Two Times Square v Hong Kongu, Tower One v Číne, Na Rovnice v Česku, Askonkatu vo Fínsku, avenue Charles de Gaulle a na Route en Doraise vo Francúzsku, v Nemecku na Vossstrasse, Adolf-Thomas-Strasse, Sacktannen, Zugspitzstrasse, Szabadsag v Madarsku, Via Enzo Ferrari v Taliansku, Ritausmas Street v Litve, Av.

prepravka

Del Marques v Mexiku, v Holandsku na Taurusavenue a Bruchterwerg, ul. Fryderyka Wilhelma Redena v Poľsku, Str Turnu Magurele v Rumunsku, Szabadag ut v Srbsku, Av. Cami Reial v Španielsku, Ctra. Nac v Sˇpanielsku, Norra Storgatan vo Švédsku, Route de la Condemine v Švajčiarsku, Abu Dhabi Airport Business Park v Spojených arabských emirátoch, Road one Industrial Estate v Spojenom kráľovstve, Cotton Lane Suit v Spojenom kráľovstve, Zone Industrielle vo Francúzsku, Wework Raheja Platinum, Sag Baug Road, Off Andheri Kurla Road, Marol, Andheri E v Indii, Vuurslag Avenue vo Východnej Afrike.

prepravka

Čo sa produktov týka, spoločnosť Schoeller Allibert ponúka široké spektrum produktov, z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší klienti. V rámci kontajnerov: rotomolding, pevné plastové kontajnery, plastové palety, IBC kontajnery, ktoré sú využívané nielen v rámci priemyselných zón a výroby, skladacie plastové kontajnery, príslušenstvo. V rámci prepraviek máte na výber: stohovateľné, stohovateľné zasúvacie, vedierka, vozíky, produkty pre nápojový priemysel. Hneď na úvod stránky vás privíta Schoeller Alibert Worldwide https://www.schoellerallibert.com/sk/, kde si vyberiete lokalitu, z ktorej pochádzate, aby mohla stránka automaticky prispôsobiť ceny do mien, ktorá sa používa vo vašej krajine.