Stavte na prirodzené líčenie

Každé ráno nás vie poriadne prekvapiť. Nestíhame kvôli tomu, že sme si prispali, alebo nám nevychádzajú plány, kvôli iným povinnostiam. Zhon, cez ktorý sa musíme dostať do nového dňa nám dáva neraz zabrať. Mamičky vedia, čo to znamená nemať na seba čas. Ale okrem nich to pozná skoro každá z nás. Ráno sa chceme páčiť. Nikto nechce chodiť po uliciach ako strašidlo. Na to, aby sem sa dobre cítili je potrebné sa o seba aj príkladne starať. Kedy inokedy sa nahodiť na takúto nôtu ak nie práve ráno?

dívka

 Investujeme do krémov
Už od mladosti by sme mali používať kvalitné krémy. V puberte a na zmiešanú pleť, neskôr značkové hydratačné krémy. Od tridsiatky je už najvyšší čas obstarať si starostlivosť na vrásky. Hneď ráno začnite rituálom o pleť. Nenechávajte to na večer. Pleť potrebuje pripraviť na make-up, ale aj na iné vplyvy z ovzdušia.

modelka

Make-up nech stojí za to
Nie je ideálne, ak používate ten najlacnejší make-up na trhu. Musí vám v prvom rade sedieť textúrou ako aj odtieňom. Na deň voľte tóny vo farbe vašej pleti, skôr svetlejšie. Na kontúrovanie sa nemusíte spoliehať, no jemné úpravy vám môžu pomôcť. Určite však nevynechávajte lícenku. Tá oživí celkový dojem. Nakoniec nesmieme zabudnúť na korektor. Zakryť tmavé kruhy pod očami a iné nedokonalosti pleti je vhodné vždy.

Ako na oči?
Líčenie zvoľte skôr jednoduché a prirodzené. Používajte telové farby, nie tmavé. V tomto ročnom období sa môžete oživiť aj farebnejšími tónmi. Na linku radšej zabudnite. Zbytočne vás ostaršuje a pridáva na dramatickosti. Riasenka je samozrejmosťou. Svetlejšie dámy môžu cez deň vyskúšať hnedú maskaru.

kosmetika

Pobozkajte sa
Pery sa pri neutrálnom líčení maľujú ľahko. Stačí vám obyčajný lesk alebo pomáda. Využiť môžete aj rúže v nekonečných nude, čiže neutrálnych odtieňoch.
Majte na pamäti, že menej je niekedy viac. Nič silené, v čom sa necítite dobre vám nepristane. Preto sa riaďte svojím vkusom a snažte sa podtrhnúť črty vašej tváre.

Nezaradené