Tantra

Asi každý z nás pozná pocit, keď prichádza domov fyzicky či psychicky unavený a nedokáže ani pomyslieť na sexuálne aktivity práve kvôli svojej vyčerpanosti. Stáva sa však aj to, že v dlhodobom vzťahu sa sex s vašou polovičkou stane stereotypným a nudným, kvôli čomu hľadáte nové doposiaľ neskúsené praktiky v posteli. Ste aj vy jeden z tých, ktorých trápia tieto problémy? Nebojte sa, poznáme možnosť, ktorá sa vám určite bude páčiť a vaše problémy poľavia.

tantra-masáž-bratislava-tantradiamond.sk_-1024x1024

Ide o špeciálny typ relaxu, kde sa spojí profesionálna masáž celého tela spolu s uvoľnením sexuálnej energie, teda dosiahnutím orgazmu. Je to tantra masáž Bratislavatantra. Téma tantry bola dlho tabuizovaná v spoločnosti, no v dnešnej dobe sa už nemusíte nikomu hanbiť povedať, že idete na takýto typ masáže. Je určená pre jednotlivcov, no tiež pre páry, ktoré túžia po okorenení sexuálneho života.

2653805-d5ddfd

V tantrickom salóne pracujú profesionálne tantra masérky, ktoré sa dlhodobo venujú tejto aktivite a poznajú mužské či ženské telo na jednotku. Určite sa vám nestane, že dievčina nebude vedieť ako na to. Masáž sa začína pomaly, vykoná sa jednoduchý Namasté rituál, ktorým sa naladíte na erotickú vlnu odpočinku. Následne vám začne masérka stimulovať celé telo, od končatín, cez brucho až po tie najcitlivejšie miesta na našom tele. Pohlavné orgány. Tie sú masírované a stimulované zvyčajne dovtedy, dokým zákazník nedosiahne orgazmus. V tom momente vás zaplaví vlna rozkoše, po ktorej ste tak dlho túžili. V partnerskej tantra masáži je cieľom uspokojiť oboch partnerov, ukázať im po čom ten druhý túži a obnoviť ich puto lásky.

Ak sa vám táto ponuka zapáčila, rozhodne neváhajte a vyskúšajte tantrickú masáž. Okrem priaznivých účinkov na telo dokáže veľmi posilniť práve vašu psychiku a naladiť vás na pozitívne myslenie. A to všetko zažijete vďaka dokonalému orgazmu!