Kvalitné plastové obálky pre komfort a spokojnosť zákazníka

Všetky obalové materiály majú svoje výhody, ale pri finálnom rozhodovaní o výbere zohráva úlohu pomer ceny a kvality.

Moderné plastové materiály, vyrobené ekonomicky a ekologicky úspornými technológiami ponúkajú finálny produkt v podobe kvalitných a silných plastových obálok vhodných na prepravu a doručenie tovaru.

Ponuka plastove obalky 2packsk Vám prináša kvalitné, silné a originálne plastové obálky v konzervatívnych alebo v žiarivých farbách, s praktickým uškom na zavesenie obálky alebo bez neho, vo viacerých rozmeroch, hrúbkach a zhotoveniach, ktoré sa vyznačujú širokými možnosťami uplatnenia.

commerce-161529_640

Moderný online systém obchodovania a doručovania ich využíva v maximálnej miere aj vďaka ich ekonomickým výhodám v porovnaní s papierovými obalmi, krabicami a kartónmi.

Ak chcete, aby Vaši zákazníci šírili dobre meno ďalej, rozhodnite sa pre kolekciu ponúkaných plastových obálok, ktoré sú spoľahlivé a kvalitné vďaka použitej technológii. Ich kraje a lisovanie je bezchybné, špeciálne zosilnené, použité plastové fólie vo vnútri obálky, v strede a na vonkajšej strane obálky sú pevné, odolávajú vode a prachu, môžete sa nich spoľahnúť.

Sú hygienicky nezávadné a sú použiteľné aj na uchovávanie potravín, korenín, čajov a ich pridaná hodnota v podobe možnosti zavesenia na uško im poskytuje možnosť využitia aj v domácnosti.

Povrchová úprava plastových sáčkov je nepriehľadná, je voľne popisovateľná, vnútorná tmavá fólia nielenže zosilňuje plastovú obálku, ale vytvára podmienky pre zachovanie listového tajomstva. Obsah Vašej zásielky tak zostáva diskrétne skrytý a utajený iba pre Vás.

Pevnosť ponúkaných plastových sáčkov je v intervale 55 – 100 mikrónov, čo je spoľahlivá nosnosť pre tlačoviny, textil, menšie predmety a drobné tovary.

envelope-4016187_640

Farebnosť ponúkanej kolekcie je nápaditá – od bielej, šedej, až po výrazné kontrastné farby, čo vytvára pocit kreatívneho a originálne zabaleného tovaru.

Spoľahnite sa na osvedčené parametre kvality, širokú ponuku, variabilitu využitia moderných plastových obálok.