Stavte na LED panely a vaša domácnosť získa celkom iný nádych

Osvetľovanie priestorov to nie je iba umiestnenie svietidla do stredu miestnosti, za tým sa skrýva aj estetický či praktický pohľad na to ako dokážeme jednotlivé miesta osvetliť, a tým im zároveň aj dodať nádych zaujímavého priestoru. Dnes už svietidlá nespĺňajú iba funkciu akéhosi osvetľovača miestnosti, ale ide aj o dizajnovo prepracované interiérové zdroje svetla.

wall-light-projectors_250994-580

Moderný dizajn a tvorba interiérov sa zameriava na použitie osvetľovacej techniky v interiéroch, ale aj vo vonkajšom prostredí. Spája sa v nej kreatívne myslenie a funkčnosť s praktickou stránkou osvetlenia. Osvetľovacie zdroje totiž takisto prechádzajú vývojom a prispôsobujú sa potrebám doby. V súčasnosti je kladený dôraz a zároveň majú zákazníci vysoké nároky na dizajnovo prepracované osvetľovacie telesá, a to im poskytujú LED svetelné zdroje. Patria k úsporným, šetriacim životné prostredie, majú dlhú životnosť a výkon porovnateľný s tradičnými osvetleniami, takže je možné ich použiť aj ako hlavný zdroj svetla.

LED

LED osvetlenie je na trhu v ponuke ako panely, trubice, pásiky, žiarovky čo reflektory. V kuchyniach či kancelárskych priestoroch si svoje miesto nájdu hlavne panely, ktoré dokážu dodať miestnostiam požadovanú intenzitu osvetlenia a zároveň pôsobia dizajnovo a moderne. Farebná škála sa delí na teplú, studenú a neutrálnu bielu farbu. Z hľadiska tvaru sú panely hranaté alebo okrúhle, majú vysoký index podania farieb a uhol svietenia je až 150°. Panely Ledprodukt môžu nahradiť žiarovky s výkonom 40, 90 alebo 120W a záruka je predĺžená na 3 roky. Podľa druhu činnosti je možné umiestniť aj LED panel s niektorým z farebných odtieňov, teplá sa hodí do priestorov, ktoré sú určené na oddych, studená zasa tam, kde chcete byť fyzicky aktívni a neutrálna je akýmsi kompromisom, ak sa neviete rozhodnúť.

LED panely si už našli svoje pevné miesto medzi obľúbenými osvetleniami, ktoré zákazníci vyhľadávajú a sú s nimi spokojní, pretože šetria elektrickú energiu a navyše pôsobia aj ako dizajnový doplnok interiéru.