MÓDNY SVET DOPLNKOV

Je úplne jedno či ste plnoštíhla, nízka či vysoká alebo nemáte modelkovský vzhľad. Vďaka vhodným doplnkom zaručene vytvoríte zo svojho outfitu originálny štýl, ktorý vám budú všetci závidieť. V súčasnosti sa originalita cení omnho viacej ako šedý priemer preto sa netreba báť improvizovať. A čo vy viete?! Možno vaša novovytvorená kreácia zaujme tak, že sa stane novinkou vo svete módy a uvidíte ju aj na predvádzacích mólach renomovaných svetových značiek.
kožené doplňky
Módne doplnky sa vo všeobecnosti radia do dvoch kategórií: na tie, ktoré sú nesené a tie, ktoré sú nosené. Medzi tradičné nesené módne doplnky patrí kabelka, taška, peňaženka ale aj praktický módny doplnokako je dáždnik či slnečník. Nosené doplnky sú zase okuliare, šperky, kravaty, motýliky, opasky, šály, pančuchy, topánky, hodinky, rukavice.
modré doplňky
Vhodne vybraná kabelka môže upriamiť pozornosť na vaše krásne šaty, skvelý pár náušníc zvýrazní váš účes alebo makeup a hodinky s ligotavými kamienkami alebo lesklý náramok zase upozornia na kvalitnú a dokonalú manikúru.

Najznámejšími a najobľúbenejšími módnymi doplnkami sú šperky. Sú vo všetkých možných tvaroch, veľkostiach a štýloch a každý z nich môže byť použitý tak aby bol váš outfit top! Výber správneho šperku aby vhodne ladil k vášmu štýlu je veľmi dôležitý. K decentnému kostýmu do kancelárie si určite nedáte prsteň s lebkou, vyzeralo by to dosť zvláštne a hlúpo.

Ďalším veľmi bežným doplnkom je kabelka. S kabelkou môžete celý svoj imidž podtrhnúť alebo úplne zničiť. Preto výberu venujte minimálne toľko času ako výberu šiat.
barevné lodičky
Topánkysú samostatnou kategóriou, o ktorej by vedela napísať román každá žena. Je ich nespočetné množstvo rôznych tvarov, druhov a farieb. Na každú príležitosť, ku každému outfitu si môžete vybrať iné. Ale nech sa už rozhodnete akokoľvek, vždy dbajte na to aby boli pohodlné. Vaše nohy vás budú niesť až do konca života preto sa o ne starajte za každých okolností.

Nezaradené