Pozrime sa na praktickú voľbu- prenosné televízory

No kto by nepoznal problém, ktorý síce nie je nijako extra závažný, ale dokáže pomerne často narušiť dočasnú pohodu, a to najmä v prípade, ak vlastníte v spoločnej domácnosti iba jeden televízor. V tom najlepšom musíte dať vášmu rozpozeranému programu zbohom a vyjsť v ústrety zasa tomu druhému. Alebo ste už pravdepodobne zažili prípad, kedy ste chceli ísť na niekoľko dní z domu, napríklad na chatu na čerstvú prírodu, kam ste sa síce tešili, no zároveň nás chvíľkami rušila myšlienka, akým spôsobom budeme sledovať náš rozpozeraný seriál či obľúbený film?

televizor

Viem, v dnešnej dobe sa už prakticky môžeme spoľahnúť na smartfóny, no ale televízia je predsa televízia a v prípade, ak plánujeme pozerať videá dlhší čas, ide o prioritnú voľbu. Preto si myslím, že určite aj v dnešnej dobe nejedného človeka potešia produkty, akými sú prenosné televízory.

Televízia je totiž vo väčšine prípadoch doplnkom, ktorý sa nachádza nekompromisne v strede obývacej izby s tým, že ju už premiestňovať nehodláme a už vôbec nie pravidelne. Teda ak nás niečo vyruší, chceme ísť z domu alebo sa venovať niečomu dôležitejšiemu, nemáme moc na výber, ako túto miestnosť spolu s televíziou a našim obľúbeným programom opustiť.

O to väčší dôvod predstaviť si prenosné LCD a SMART televízie, ktoré budú v týchto prípadoch oveľa praktickejšie. Takáto Tv vás nemusí vás sprevádzať len na cestách, ale trebárs aj v kuchyni a vo vedľajších miestnostiach. Ak sme ho však spomenuli zároveň aj ako spoľahlivého sprievodcu na cestách, dá sa takisto využiť ako zábavný doplnok na krátenie dlhých chvíľ, najmä pre deti alebo spolucestujúcich na zadnom sedadle, ktorí nešoférujú. Okrem toho sú vybavené špeciálnym držiakom a tým pádom sa dajú umiestniť napríklad na zadné sedadlo.

obrazovka

  • Využitie však nájdu aj v karavanoch alebo na chate, kde si TV spravidla nenechávate z dôvodu možnej krádeže.

Z pohľadu prenosných televízorov vravíme zvyčajne o funkciách prehrávanie DVD diskov alebo USB kľúča, novšie typy zasa prakticky plnia funkcie dnešných smart televízorov spolu s operačným systémom a aplikáciami.

Nezaradené