Založenie firmy hravo

My sme tu pre vás, aby sme vám pomohli so založením spoločnosti po akej túžite. Stačí, keď si pozriete na našej stránke založenie sro podmienky a zistíte, či splníte dané podmienky, ktoré sú potrebné pre založenie spoločnosti s ručením obmedzeným. O viac sa už potom starať nemusíte. Všetko ostatné vybavíme za vás a vy si nemusíte brávať voľno z práce alebo jednoducho strácať čas na niečo takéto. Oveľa viac vybavíme my, pretože už máme všade svoje kontakty a tieto veci nám idú oveľa rýchlejšie ako by išli vám. Hoci ste akokoľvek šikovný človek, takéto veci sa oplatí riešiť cez nás. Čas sú peniaze a vy určite máte na práci oveľa užitočnejšie veci ako takéto vybavovačky. Samy dobre vieme ako dlho to trvá.

writing-1149962_1920

Ponúkame službu, ktorá zahŕňa aj založenie spoločnosti s ručením obmedzeným do dvoch dní, čo je expresná rýchlosť, ktorú vám len málokto zaručí. My áno.

Takisto ponúkame bezplatnú konzultáciu, keby ste mali náhodou nejaké otázky ohľadom zakladania spoločnosti. Konzultáciou sa k ničomu nezaväzujete, takže sa nemusíte obávať, keby ste si to náhodou rozmysleli s tým zakladaním spoločnosti.

shaking-hands-3091906_1920

Zverte teda svoju spoločnosť a teda jej založenie do rúk ozajstných odborníkov. Keby ste mali pochybnosti, či si máte naozaj založiť takúto spoločnosť, tak aj v tom prípade sme tu pre vás. Vybavovanie na úradoch je často príliš zdĺhavé a náročné. Všade majú určitú lehotu, do ktorej sa vám musia vyjadriť a samozrejme, že to spravia takmer na poslednú chvíľu. Nie je to nič moc, samy to dobre vieme a preto už máme vyvinutý určitý systém spolupráce s nimi, ktorý funguje lepšie ako jednotlivcovi.

Za opýtanie nič nedáte a preto sa pokojne informujte u nás, čo je potrebné na založenie živnosti. Predsa aj tu platí to príslovie, kto sa veľa pýta, ten sa veľa dozvie. Na zvedavosti nie je nič zlé a zároveň je to prospešné, pretože sa dozviete to, čo potrebujete vedieť.