Majte ruky ako šperk

Aj naše ruky sa môžu stať šperkom ak vieme ako na to! Stačí len zopár trikov a budú úplne dokonalé. Ani si neuvedomujeme koľko pozornosti sa počas dňa upiera práve na naše ruky. Pri bežných veciach ako je písanie, podanie nejakej veci alebo v dnešnej dobe aj na fotografii. Tieto typy fotografií si získavajú čoraz väčšiu popularitu na Instagrame. V obľube ich majú najmä rôzne blogerky, ktoré si odfotia napríklad kávu alebo nejaký nápoj pričom záber je aj na ruku. V tomto prípade je dôležité aby vyzerala veľmi dobre a hlavne štýlovo.

ruka

Manikúra

Samozrejme najväčší dôraz sa kladie na manikúru. Musí byť úplne dokonalá. Určite nemôžete mať poškodený lak a ošúchané nechty. Je jedno akú farbu zvolíte, hlavné je aby boli pekne upravené. Tým myslím nie len nalakované ale aby bol upravený aj ich tvar. Vrátim sa ešte k farbe nechtov. Veľmi obľúbene sú takzvané „nude“ laky. Pôsobia prirodzene a veľmi pekne dotvoria vzhľad našich rúk.

Ďalšou dôležitou vecou je aj starostlivosť o pokožku. Suché ruky určite nepôsobia veľmi pekne. Zvoľte teda vhodný krém podľa typu vašej pleti. Používajte krémy a oleje aj pri starostlivosti o nechty. Dodajú im správny lesk a krásu. Po nalakovaní použite aj vrchný krycí lak, ktorý nechty spevní a lak vydrží oveľa dlhšie. Aby ste si manikúru udržali čo najdlhšie skúste pri bežných domácich prácach používať gumené rukavice. Je to skvelý spôsob ako vám manikúra vydrží dlho.

Doplnky

Dnešná móda nám prináša neskutočné množstvo možností doplnkov. Veľmi dobrou voľbou sú práve vrstvené prstene. Teda veľa na každom prste. Pokojne aj viacero na sebe. Určite ste už videli rôzne fotografie ako by to malo vyzerať. Ďalšou skvelou voľbou sú náramky. Zase platí veľa a vrstvene. Nemali by však byť veľmi prehnané a príliš výrazne. Postačia úplne jednoduché šnúrové s jemným príveskom napríklad srdiečka, štvorlístku, kvietku.

hodinky

Hodinky, hodinky a ešte raz hodinky!

Malé, veľké, farebné, strieborné alebo zlaté. Je úplne jedno aké zvolíte ale práve ony vedia urobiť z našich rúk šperk! Na výber je nekonečne veľa možností. Voľte podľa vášho štýlu a vkusu.

Nezaradené