Neviete, čo robiť? Choďte na ryby

Viete, čo je to najhoršie, čo sa vám kedy môže stať? Byť niekde a nevedieť, čo skôr. Alebo, ako sa to hovorí často slangovo, nevedieť, do čoho pichnúť. Je to možno smiešny výraz, ale mali by ste myslieť na to, že sa často využíva v nesprávnych výrazoch a možnostiach. Nech sa deje čokoľvek, mali by ste vedieť, do čoho pichnúť. Mali by ste vedieť, čo chcete urobiť, aby vaše „veci“ fungovali tak, ako chcete, aby fungovali. A tými vecami myslím váš život. Ja som bola vždy akčná žena a často som nevedela, čo skôr alebo čo od dobroty, ak chcete. Preto som sa veľmi často uchyľovala k tomu, že som stvárala hlúposti, aj keď som sa mala radšej zamerať na niečo iné.

wobler

Čo ja viem, napríklad ísť na ryby, áno, to je perfektné využitie času. Alebo proste urobiť niečo preto, aby mi bolo fajn. Nuž, keď už sme pri tých rybách, možno to vážne nie je zlé riešenie. Zobrala som si woblery a udice a hneď som sa nachystala na najbližší záťah, kde som chcela prinajhoršom chytiť aspoň jednu šťuku. Čo si myslíte, ako dopadla žena, ktorá bola prvý raz na rybách sama bez toho, aby jej niekto aspoň ukázal, ako sa to robí?

návnada

Asi ste uhádli, že som nechytila nič, no aj tak si myslím, že to vôbec nevadí. Bola som rada, že som bola rada, a to je naozaj veľmi dôležité a podstatné. Aj keď si možno myslíte, že by ste s tým mali niečo robiť a že by to pre vás možno nemalo byť niečo, čo vás dorazí, nie je to celkom tak. Verte tomu, že sa dokážete obracať a že dokážete urobiť všetko preto, aby vám veci fungovali presne tak, ako fungovať majú. Je to však len na vás, ako sa k tomu postavíte. A čo pre to naozaj urobíte. Vždy, keď je to takto, mali by ste sa zamyslieť nad tým, čo je pre vás vážne dôležité. A potom uvidíte sami. Ak si myslíte, že s tým budete mať nejaký problém, bude vám jasné, o čo naozaj ide a ako sa na to môžete reálne pozrieť.

Nezaradené