Nuru masáž pre exkluzívny zážitok

Tantra masáž je jedinečný zážitok, ktorý vo Vás ostane ešte dlho po nej. Poskytne Vám poznanie samého seba ale taktiež zmení Váš celkový pohľad na život ako taký. V oblasti tantra je dobré sa vedieť trocha zorientovať. No ako je všetko po prvý krát, tak to nie je inak ani pri tantra masážach, ktoré každý raz absolvuje prvý krát. Rozhodnúť sa pre ten správny druh tantra masáže nie je jednoduché a preto sa Vám snažíme priblížiť aspoň z teoretickej časti niektoré z nich. Momentálne sa Vám pokúsime priblížiť NURU masáž. Jedná sa o veľmi príjemnú masáž telo na telo kde hneď na úvod si užijete príjemnú spoločnú sprchu ktorá Vás navodí a uvoľní. Zvodné a krásne telo masérky Vás už v spomínanej sprche dostane do stavu, v ktorom razom zabudnete na okolitý svet.

krása tela

Je to druh masáže pri ktorej je nutné použiť takzvaný Nuru gél, pomocou ktorého dosiahnete ľahší efekt tejto masáže. Tento gél je použitý priamo na telo masérky a aj na to Vaše. Nie je nutné sa obávať tohto gélu, je absolútne neškodný, je vyrobený z morských rias, čo skôr naopak blahodárne pôsobí na pokožku a nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Taktiež nemá žiadnu vôňu a tým pádom nijako nenarušuje vnímanie, pocity a teda samotný priebeh nuru masáže. Nuru masáž https://www.tantradiamond.sk/zakladny-prehlad-vsetkych-druhov-tantra-masazi/ sa vykonáva na špeciálnej silikónovej plachte na to určenej, ktorá zdvojnásobí celkový príjemný zážitok z hladkej a dráždivej teplej pokožky masérky.

tajomstvo za sklom

Tá Vám predvedie pri tejto nuru masáži skutočné umenie. Ovládanie tela masérky dosahuje skutočne neuveriteľnú znalosť tohto umenia a vy si tak užijete dotyky jej tela na svojom, čo Vás privedie do skutočnej extázy, ktorá môže ľahko vyústiť do vyvrcholenia v podobe orgazmu. Verte že pri tejto nuru masáži sa jedná o skutočne skvostný a nezabudnuteľný zážitok. Po ukončení nuru masáže budete samozrejme ponechaný sám vo svojom súkromí, aby ste mali čas vstrebať všetky myšlienky a nadobudnuté pocity z tohto výnimočného zážitku. Potom si ešte užijete príjemnú sprchu v ktorej sa opláchnete od zvyškov nuru gélu. Verte že budete zo salóna odchádzať s tými najpríjemnejšími pocitmi.